or 4 payments of $52.50 with
Info
LDV T60 SK8C, HEAD UNIT 6 PLUG TYPE
SUITS MODELS 07/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #486885 (#TMP-1800857) - vstock#VA12474
| SKU | 486885 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Assembled Length | 0.570m |
| Assembled Height | 0.340m |
| Assembled Width | 0.390m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review