Description
 LDV T60  SK8C DIESEL 2.0 TWIN TURBO,  ENGINE COVER
 SC20M218Q5
SUITS MODELSÂ Â Â 09/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1853376 - vstock#VA12883
Specifications
| SKU | TMP-1853376 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review
More From This Category