$191.00
or 4 payments of $47.75 with
Info
 LDV T60 SK8C, CENTRE CONSOLE ASSEMBLY
 DUAL CAB TYPE, PLASTIC,
SUITS MODELS 07/2017 TO 07/2021
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1896546 - vstock#VA13236I
| SKU | TMP-1896546 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review