$111.00
or 4 payments of $27.75 with
Info
LDV T60 SK8C, CENTRE CONSOLE ASSEMBLY
DUAL CAB TYPE, LEATHER, LUXE,
SUITS MODELS 08/2021 TO 12/2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1871751 - vstock#VA12887
| SKU | TMP-1871751 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review