$129.00
or 4 payments of $32.25 with
Info
 LDV T60 SK8C, AIR COND CONDENSER
DIESEL, 2.0, TWIN TURBO, SC20M218Q5,Â
SUITS MODELS 08/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1871726 - vstock#VA12887
| SKU | TMP-1871726 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.440m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.850m |
| Assembled Length | 0.850m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.440m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review