or 4 payments of $343.75 with
Info
LDV T60 SK8C 3.636 RATIO, REAR DIFF CENTRE
AUTO T/M, 6 SPEED, NON LSD, PRO
SUITS MODELSÂ 07/2017 TO 10/2021Â
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1896622 - vstock#VA13236I
| SKU | TMP-1896622 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review