Description
 LDV G10  VAN  DIESEL 2.0 TURBO D20 SV7C,  ENGINE COVER
SUITS MODELSÂ Â Â Â 07/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #431708 (#TMP-1661788) - vstock#VA11096
Specifications
| SKU | 431708 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.200m |
Reviews
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review