$105.00
or 4 payments of $26.25 with
Info
LDV G10 SV7A/SV7C, ACCELERATOR PEDAL
2.0, PETROL, WAGON/VAN, (ELECTRONIC)
SUITS MODEL 04/2015 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref: #482287 (#TMP-1843741) - vstock#VA12797
| SKU | 482287 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review