$625.00
or 4 payments of $156.25 with
Info
 LDV G10 FUEL PUMP
SV7A/SV7C, WAGON/VAN, PETROL, 2.0, TURBO
(HIGH PRESSURE MECHANICAL PUMP ON ROCKER COVER),
SUITS MODELS 04/2015 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1902371 - vstock#VA13421
| SKU | TMP-1902371 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review