$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
 LDV D90 SV9A,  SMALL TURBO FAN
DIESEL, 2.0, BI-TURBO
SUITS MODELSÂ Â Â 02/2020 TO 04/2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1890815 - vstock#VA12845
| SKU | TMP-1890815 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review