or 4 payments of $337.50 with
Info
 KIA STONIC  YB, AUTO  TRANSMISSION
FWD, PETROL, 1.4, G4LC, 6 SPEED
SUITS MODELSÂ Â 08/2020 TO 2026
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1855633 - vstock#VA12793
| SKU | TMP-1855633 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review