or 4 payments of $337.50 with
Info
KIA STONIC  YB,  AUTO TRANSMISSION
FWD, PETROL, 1.0, G3LE, TURBO, 7 SPEED
SUITS MODELSÂ Â 08/2020 TO 2024
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1827954 - vstock#VA12676
| SKU | TMP-1827954 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review