$99.00
or 4 payments of $24.75 with
Info
 KIA STONIC RIGHT REAR 2ND SEAT CLOTH
YB, GT-LINE,
SUITS MODELS 08/2020 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1828053 - vstock#VA12676
| SKU | TMP-1828053 |
| Shipping Weight | 20.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 1.800m |
| Assembled Length | 1.800m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review