or 4 payments of $45.00 with
Info
KIA SPORTAGE, TUCSON, AIR COND COMPRESSOR
DIESEL, 2.0,
SUITS SPORTAGE, NQ5, MODELS 09/2021 TO 2025
SUITS TUCSON, NX4, MODELS 02/2021 TO 01/2024
NOTES:
P/N 97701N9100
THIS PART IS USED
Ref: #483733 (#TMP-1853423) - vstock#VA12885
| SKU | 483733 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review