or 4 payments of $337.50 with
Info
KIA SPORTAGE NQ5, AUTO TRANSMISSION
AWD, PETROL, 1.6, G4FP, TURBO, 7 SPEED, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ 09/2021 TO 2024
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1835287 - vstock#VA12677
| SKU | TMP-1835287 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review