or 4 payments of $343.75 with
Info
 Kia Sporatage Ql Petrol/Diesel, Rear Diff Centre
Suits Models 10/2015 To 08/2021
NOTES:
ELECTRIC DIFF COUPLING SOLD SEPERATLY, LESS ELECTRIC COUPLING
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1893978 - vstock#VA13383I
| SKU | TMP-1893978 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review