or 4 payments of $30.25 with
Info
 KIA SORENTO UM,  LEFT TAILLIGHT IN BODY
LED TYPE, CLEAR INDICATOR TYPE, SLI/GT-LINE
SUITS MODELSÂ Â 09/2017 TO 01/2020
THIS PART IS USED
Ref: #485356 (#TMP-1862972) - vstock#VA12975
| SKU | 485356 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review