or 4 payments of $343.75 with
Info
KIA SORENTO MQ4 3.316 RATIO, REAR DIFF CENTRE
 2.2, DIESEL, AWD
SUITS MODELSÂ 02/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1868808 - vstock#VA12943
| SKU | TMP-1868808 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review