or 4 payments of $26.25 with
Info
 KIA PICANTO  JA,  RIGHT FRONT DOOR WINDOW REG & MOTOR ASSY
SUITS MODELSÂ Â 05/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1866784 - vstock#VA13037
| SKU | TMP-1866784 |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review