$293.00
or 4 payments of $73.25 with
Info
KIA PICANTO JA, BONNETÂ
SUITS MODELSÂ Â 05/2017 TOÂ 07/2023
NOTES:
Please Note, Shipment of panel items is at the customers risk.
All care is taken to package the item as best as possible but we hold
no responsibility for the freight companies handling of the item.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1866644 - vstock#VA13037
| SKU | TMP-1866644 |
| Shipping Weight | 22.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 1.500m |
| Shipping Length | 1.500m |
| Assembled Length | 1.500m |
| Assembled Height | 1.500m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review