$3,750.00
or 4 payments of $937.50 with
Info
KIA PICANTO JA 1.2 G4LA PETROL, ENGINEÂ
SUITS MODELS 05/2017 TO 2021
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR, AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD, THROTTLE BODY, STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1866638 - vstock#VA13037
| SKU | TMP-1866638 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review