or 4 payments of $32.50 with
Info
KIA CERATO YD, STEERING WHEEL
 LEATHER, STANDARD TYPE
SUITS MODELS 04/2013 TO 05/2018
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #484060 (#TMP-1866562) - vstock#VA13033
| SKU | 484060 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review