or 4 payments of $32.50 with
Info
 KIA CERATO TD, VINYL STEERING WHEEL
SUITS MODELS 10/2008 TO 03/2013
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #482657 (#TMP-1854790) - vstock#VA12918
| SKU | 482657 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review