or 4 payments of $35.75 with
Info
KIA CERATO TD, RIGHT FRONT HUB ASSEMBLYÂ
 SUITS MODELS 10/2008 TO 03/2013
NOTES:
STUB/HUB/DISC
THIS PART IS USED
Ref: #482652 (#TMP-1854814) - vstock#VA12918
| SKU | 482652 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review