$143.00
or 4 payments of $35.75 with
Info
 KIA CERATO, RIGHT REAR DOORÂ
 BD, HATCH
SUITS MODELS 09/2018 TO 2022Â
SOLD AS SHELL ONLY. GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
Â
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: M4B
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1862056 - vstock#VA12761
| SKU | TMP-1862056 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review