or 4 payments of $27.00 with
Info
KIA CERATO  BD, RIGHT REAR HUB ASSEMBLY
W/ ABS SENSOR, BEAM AXLE TYPE, HATCH
SUITS MODELSÂ Â Â 09/2018 TO 09/2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1640423 - vstock#VA11192
| SKU | TMP-1640423 |
| Shipping Weight | 14.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review