or 4 payments of $32.50 with
Info
KIA CERATO BD, STEERING WHEEL
LEATHER, S/SPORT/SPORT+
SUITS MODELS 04/2018 TO 2021
CENTRE SECTION OR AIRBAG SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref: #480779 (#TMP-1840484) - vstock#VA12764I
| SKU | 480779 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review