or 4 payments of $54.45 with
Info
KIA CERATO BD, RIGHT GUARDÂ
NON GT TYPE
SUITS MODELS 04/2018 TO 09/2024
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1862043 - vstock#VA12761
| SKU | TMP-1862043 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 1.440m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.720m |
| Assembled Length | 0.720m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 1.440m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review