$102.00
or 4 payments of $25.50 with
Info
 KIA CERATO BD 2.0 G4NA PETROL, ALTERNATOR
SUITS MODELS 04/2018 TO 2021
THIS PART IS USED
Ref: #481432 (#TMP-1847630) - vstock#VA12824I
| SKU | 481432 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review