or 4 payments of $35.75 with
Info
KIA CARNIVAL/GRAND CARNIVALÂ YPÂ RIGHT FRONT HUB ASSEMBLY
SUITS MODELSÂ 02/2015 TO 01/2020
THIS PART IS USED
Ref: #483095 (#TMP-1859994) - vstock#VA12944
| SKU | 483095 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review