or 4 payments of $28.50 with
Info
 KIA CARNIVAL/GRAND CARNIVAL YP,  LEFT REAR 3RD ROW SEAT BELT ONLY
SUITS MODELS 02/2015 TO 10/2020
THIS PART IS USED
Ref: #479868 (#TMP-1819680) - vstock#VA12623I
| SKU | 479868 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review