or 4 payments of $29.75 with
Info
 KIA CARNIVAL/GRAND CARNIVAL YP, BATTERY TRAY
SUITS MODELS 02/2015 TO 10/2020
THIS PART IS USED
Ref: #483056 (#TMP-1859923) - vstock#VA12944
| SKU | 483056 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.400m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review