or 4 payments of $35.75 with
Info
KIA CARNIVAL/GRAND CARNIVAL VQ 3.5 PETROL AUTO, RADIATOR
SUITS MODELS 03/2010 TO 12/2014
Â
THIS PART IS USED
Ref: #481883 (#TMP-1829384) - vstock#VA12553
| SKU | 481883 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review