or 4 payments of $22.50 with
Info
KIA CARNIVAL/GRAND CARNIVAL, RIGHT SLIDING DOOR
FRONT UPPER LOCK/ACTUATOR, VQ, NON POWER SLIDING DOOR TYPE
SUITS MODELS 12/2005 TO 12/2014
THIS PART IS USED
Ref: #482434 (#TMP-1822226) - vstock#VA12559
| SKU | 482434 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.030m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review