or 4 payments of $31.25 with
Info
 KIA CARNIVAL/GRAND CARNIVAL KA4, LEFT FRONT SEAT BELT STALK ONLYÂ
SUITS MODELS 10/2020 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref: #471593 (#TMP-1816626) - vstock#VA12521
| SKU | 471593 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review