or 4 payments of $29.75 with
Info
JEEP GRANDCHEROKEE WK, STEERING WHEEL
STANDARD TYPE
SUITS MODELSÂ 10/2010 TO 03/2013
CENTRE SECTION OR AIRBAG SOLD SEPARATELY
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1863098 - vstock#VA12976
| SKU | TMP-1863098 |
| Shipping Weight | 3.3000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review