or 4 payments of $31.25 with
Info
Jeep Grandcherokee, Throttle Body
Diesel, 3.0, Wk,
Suits Models 10/2010 To 02/2022
THIS PART IS USED
Ref: #493319 (#TMP-1888034) - vstock#VA12927
| SKU | 493319 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review