$3,750.00
or 4 payments of $937.50 with
Info
JEEP GRANDCHEROKEEÂ DIESEL 3.0 TURBO WK, ENGINE USED
SUITS MODELSÂ 10/2010 TO 03/2013
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR,
AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487591 (#TMP-1863005) - vstock#VA12976
| SKU | 487591 |
| Shipping Weight | 230.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review