$213.00
or 4 payments of $53.25 with
Info
 JEEP COMPASS AIR FLOW METER
M6, DIESEL, 2.0, TURBO,
SUITS MODELS 10/2017 TO 12/2023
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1906263 - vstock#VA13202
| SKU | TMP-1906263 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.110m |
| Assembled Width | 0.110m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review