or 4 payments of $56.25 with
Info
Isuzu Mu-x Dmax, Front Bumper Energy AbsorberÂ
Suits Mu-x 85ggr Models 11/2013 To 02/2021
Suits Dmax Rc Models 06/2012 To 06/2020
THIS PART IS USED
Ref: #493436 (#TMP-1892045) - vstock#VA13359
| SKU | 493436 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review