or 4 payments of $35.75 with
Info
Isuzu Mu-x 85ggr, Right Rear Caliper
Suits Models 11/2013 To 02/2021
THIS PART IS USED
Ref: #493424 (#TMP-1892180) - vstock#VA13359
| SKU | 493424 |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review