or 4 payments of $31.00 with
Info
Isuzu Mu-x 85ggr, Fan Shroud
Suits Models 11/2013 To 02/2021Â
THIS PART IS USED
Ref: #493438 (#TMP-1892142) - vstock#VA13359
| SKU | 493438 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.600m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review