or 4 payments of $37.50 with
Info
ISUZU MU-X  DMAX, EGR VALVE
DIESEL, 3.0, 4JJ1, EURO 5, ELECTRONIC (MAIN)
SUITSÂ MU-XÂ 85GGRÂ Â MODELSÂ Â 02/2017 TO 04/2021
SUITS DMAXÂ Â MODELSÂ 11/2016 TO 06/2020
THIS PART IS USED
Ref: #493432 (#TMP-1892209) - vstock#VA13359
| SKU | 493432 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review