or 4 payments of $30.25 with
Info
Isuzu Mu-X 85ggr, Right Front Hub Assembly
2wd, Abs Type,
Suits Models 11/2013 To 02/2021
THIS PART IS USED
Ref: #493474 (#TMP-1892227) - vstock#VA13359
| SKU | 493474 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review