or 4 payments of $33.00 with
Info
Isuzu Mu-X 85ggr, Right Front Door Window
Suits Models 11/2013 To 02/2021
THIS PART IS USED
Ref: #493473 (#TMP-1892076) - vstock#VA13359
| SKU | 493473 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.580m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.710m |
| Assembled Length | 0.710m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.580m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review