$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
ISUZU MU-X 3.0Â 85GGR, ENGINE FAN ASSEMBLY
SUITS MODELS 11/2013 TO 02/2021
THIS PART IS USED
Ref: #493437 (#TMP-1892088) - vstock#VA13359
| SKU | 493437 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review