or 4 payments of $48.50 with
Info
ISUZU MU-X 2ND GEN, RIGHT FRONT DOOR TRIM CLOTH BLACK
SUITS MODELS 03/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1865017 - vstock#VA12996
| SKU | TMP-1865017 |
| Shipping Weight | 3.7000kg |
| Shipping Width | 0.560m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 1.140m |
| Assembled Length | 1.140m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.560m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review