or 4 payments of $54.50 with
Info
ISUZU DMAX MAZDA BT50, 4WD CONTROL MODULE
(TF SHIFT CONTROLLER) P/N 8978268170
SUITS DMAX RG & BT50 TF MODELS 07/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1864972 - vstock#VA12996
| SKU | TMP-1864972 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review