or 4 payments of $25.75 with
Info
Isuzu Dmax Holden Colorado, Right Front Power Window Master Switch
(Single/Extra Cab)
Suits Dmax Rc Models 05/2012 To 06/2020
Suits Colorado Rg Models 01/2012 TO 06/2016
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1904228 - vstock#VA13406
| SKU | TMP-1904228 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review