or 4 payments of $31.25 with
Info
HYUNDAI VELOSTER FS, ROOF CONSOLE
GREY, WITH SUNGLASS HOLDER, WITH SUNROOF BUTTONS TYPE,Â
SUITS MODELS 10/2011 TO 2018
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1889863 - vstock#VA13072
| SKU | TMP-1889863 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review